Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавському радіоефірі з’являться «Дебати на вимогу»

У радіоефірі та на діджитал-платформах філій Суспільного стартує новий суспільно-політичний проект “Дебати на вимогу”. Про це повідомляє сайт  Суспільного мовлення. 

Полтавське обласне радіо «Лтава» та інші регіональні радіостанції Українського радіо запрошують опонентів із будь-яких суспільно важливих питань прийти в ефір і в форматі конструктивного діалогу довести власну правоту.

Про це йшлося на зустрічі журналістів Полтавського радіо «Лтава» Ірини Філоненко,Олександра Бобошка та Олександра Волощенка із громадськими діячами Полтавщини. У презентації радіо проекту взяли участь представники Полтавських ГО-офісу реформ,спілки місцевого самоврядування, товариства «Просвіта», Історичного товариства, НСОУ «Пласт», «Нова Полтава» та ін.

«Програма є нерегулярною, а “на вимогу”, тож виходитиме в ефір за наявності запитів від аудиторії. Якщо хтось із представників спільноти хоче подебатувати з іншим її представником, то обласні філії Суспільного готові стати майданчиком для цього та бути модератором дискусії.Команда суспільно-політичного напряму підготувала рекомендації для ведучих-модераторів дискусії і власне учасників дебатів. Правила й регламент покликані зберегти діалог лаконічним, зрозумілим, без популізму й маніпуляцій», – повідомили полтавські журналісти.

Темою для дебатів може стати будь-яка проблема, котра хвилює спільноту й у якій є дві протилежні точки зору на вирішення. “Дебати на вимогу” — це можливість для усіх громадян на платформах Суспільного мовника обговорити вирішення важливих проблем.

Цей проект можна буде почути в ефірі регіональних хвиль Українського радіо й побачити трансляцію наживо на сторінках філій у Facebook.