Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському педуніверситеті відбувся конкурс патріотичної пісні

До Дня Збройних Сил України у Полтавському національному педагогічному університеті ім В. Короленка відбувся конкурс патріотичної пісні, в якому взяли участь студенти різних факультетів вишу.

Виконавську майстерність короленківців оцінювали автор і виконавець, аранжувальник, засновник і керівник народного естрадно-музичного центру «Вікторія», старший викладач кафедри музики Сергій Вовченко, учасник бойових дій в Афганістані, начальник групи технічних засобів навчання інформаційно-обчислювального центру Олександр Горшечніков, диригент, керівник камерного хору імені Павла Лиманського, старший викладач кафедри музики Сергій Жмайло.

Студенти виконували композиції як з репертуару, що вже став класикою, так і пісні, в яких відбиті переживання сучасних українців. Хвилиною мовчання учасники конкурсу та глядачі вшанували пам’ять Геннадія Біліченка, Антона Грицая та Руслана Марченка – випускників університету, воїнів, які загинули, захищаючи Вітчизну на Сході.

За результатами конкурсу третє місце посіли Каріна Чухліб (факультет технологій та дизайну) і Сергій Брекало (психолого-педагогічний факультет). Другу сходинку – Євгенія Гаєва й Анастасія Зуй (історичний факультет). Перше місце – Віталіна Сагайдак (природничий факультет), Богдан Храпко (факультету філології та журналістики) та Яніна Вишегородська (психолого-педагогічний факультет). А гран-прі здобули Віталій Підопригора та Юлія Твердохліб (психолого-педагогічний факультет). Переможців відзначили грамотами й солодкими призами.

Система Orphus