Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському міськвиконкомі перерозподіли компенсації перевізникам за перевезення пільговиків

20 грудня відбулося чергове засідання виконкому підчас якого розглянули низку важливих для життєдіяльності міста питань. Провів засідання секретар міської ради Олександр Шамота. Серед основних питань порядку денного такі, що стосуються траспортної галузі міста, повідомили у Полтавській міській раді.

Зокрема, на виконання програми «Турбота» на 2018 рік, було ухвалене рішення щодо розподілу коштів з міського бюджету між транспортними підприємствами в сумі 164 тисячі 640 гривень за пільгове перевезення окремих категорій громадян за листопад.

У рамках тієї ж програми, передбачено відшкодування витрат КП «Полтаваелектроавтотранс» за забезпечення пільгового проїзду у міському транспорті-тролейбусі учнів загальноосвітніх шкіл до місця навчання і додому. Відповідно до ухваленого на засіданні рішення, за листопад підприємству буде відшкодовано 320 тисяч 186 гривень.

Окрім того, під час засідання виконкому ухвалили рішення щодо компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян у м. Полтава за листопад 2018 року в сумі 9 мільйонів 83 тисячі гривень.

З метою підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку фактично наданих транспортних послуг міським пасажирським транспортом, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат доходів від пільгових перевезень, виконавчий комітет Полтавської міської ради. затвердив Концепцію впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м.Полтава.

– Це черговий крок до запровадження автоматизованої системи оплати проїзду, – розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко. – Це робиться для того, аби в транспортній галузі міста був порядок. Завдяки цій системі ми знатимемо, кількість пасажирів, що користуються транспортом, кількість пільговиків, тощо.

Стосовно термінів реалізації ініціативи щодо запровадження електронної системи оплати, Олексій Чепурко повідомив, що попередньо заплановано її запровадити до 1 травня 2019 року.

Під час засідання виконкому також ухвалили рішення, що стосуються розміщення зовнішньої реклами, основних заходів з підготовки цивільного захисту м. Полтава на 2019 рік, затвердження нового складу колегії управління освіти міськвиконкому, плану роботи виконкому на І квартал 2019 року, тощо.

Система Orphus