Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському художньому музеї до Дня Миколая влаштують таємничу екскурсію

23 грудня об 11 годині на відвідувачів Полтавського художнього музею ім. М. Ярошенка чекає авторська екскурсія «У гості до Святого Миколая. Мистецькі мандри з присмаком таємниці».

З 19 грудня по 1 квітня у залі декоративого мистецтва виставляють знамеиту ікону Святого Миколая, яка колись була знайдена на пні у Диканьці та перед якою молилася матір майбутнього генія Миколи Гоголя Марія Гоголь-Яновська. Як свідчить легенда, її щира молитва саме перед образом святителя Миколая подарувала їй сина, якого вона нарекла Миколою.

“Мандруючи з нами, Ви дізнаєтеся не тільки історію знаменитої ікони, а й таємниці іконографії, зорієнтуєтесь у визначенні зображень основних персонажів та подій біблійної історії ікон, які є в експозиції музею. А ще на Вас чекає неймовірна віртуальна подорож засніженими вулицями міст і сіл, участь у святошних ворожіннях, яку пропонують нам полотна найкращих художників. І звичайно, багато цікавих історій пов’язаних із різдвяно-новорічними святами”, – запрошують організатори.

поширити новину: