Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавській бібліотеці волонтери Корпусу миру читали дітям книжки англійською

У Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбувся корисний та пізнавальний захід для любителів англійської мови та всіх, хто нею цікавиться та вивчає. До бібліотеки завітала волонтер Корпусу Миру США в Україні Рейган Дуекер, яка запросила всіх бажаючих на Час Читання або StoryTime.

Мета заходу – читати дітям книги мовою оригіналу, дати їм можливість поспілкуватися з людиною, для якої англійська є рідною мовою. Тож учні 3-в класу Полтавської гімназії № 6 слухали казку англійською про маленьку дівчинку Софі, а також про значення допомоги дітей батькам. Разом з Рейган та з допомогою бібліотекаря діти переклали те, що почули, а після закінчення читання вели обговорення змісту казки вже українською, відповідали на запитання Рейган щодо відповідальності в їх житті та того, чому може навчити і які якості може виховати важка праця. 

Оскільки присутні висловили щире бажання зустрітись з волонтеркою ще раз, організатори пообіцяли влаштувати згодом ще одну зустріч.

“Незабаром наступна зустріч та нова захоплююча історія від Рейган. Слідкуйте за об’явою на нашому сайті та приєднуйтесь до чарівного Часу Читання англійською в нашій бібліотеці”, – запрошують вони.

Система Orphus