Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вшанували пам’ять музеєзнавця Алли Ротач

У Полтавському краєзнавчому музеї ім. Василя Кричевського відбувся вечір пам’яті музеєзнавця, старшого наукового співробітника літературно–меморіального музею І.П.Котляревського Алли Ротач.

Літературно–музичну композицію «Крізь роки любові й болю», присвячену їй, підготувала і провела кандидат філологічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету Ганна Радько.

У заході також узяли участь: Олександр Ротач – архітектор, краєзнавець, син Алли Олександрівни; провідний науковий співробітник літературно – меморіального музею І.П.Котляревського Євгенія Стороха; викладачі та студенти Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка та педагогічного університету.

Вони познайомили гостей музею з основними віхами життя Алли Ротач, поділилися спогадами про неї як про знавця музейної справи, щиру і добру людину. Чільне місце у розповіді про Аллу Олександрівну було відведено її родині: батькам, чоловікові – відомому літературознавцю та енциклопедисту Петру Ротачу. Свого часу вона стала справжнім хранителем спадщини чоловіка, продовжувала листування та видання його доробку.

 

Система Orphus