Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вперше пройде благодійний забіг з Миколаєм

У суботу, 15 грудня о 14.00 у Корпусному парку відбудеться благодійний «Забіг з Миколаєм», мета якого – зробити Полтаву найдобрішим містом України, залучивши містян не тільки до спорту, а й до благочинності.

Забіг із Миколаєм відбуватиметься в рамках платформи “Миколай у місті”, що об’єднує низку передсвяткових ініціатив у місті.

Під час події учасники зможуть познайомитися із новими людьми, долучитися до флешмобу та взяти участь в забігу на 4 км, 500м (для дітей), 50м (для малечі) та доєднатись до доброї справи. Всі зареєстровані учасники отримають сертифікати помічників Святого Миколая. Разом з бігунами цю дистанцію особисто буде долати головний герой свята.

Програма заходу:

  •  13.30- початок реєстрації для дітей та дорослих
  •  14.00 -відкриття заходу
  •  14.20-початок забігу для дітей та малечі
  •  14.30 – початок спільного забігу на 1 та 4 км
  •  15.00 – урочисте нагородження переможців кожної категорії
  •  15.20 – відкритий підрахунок забраних коштів та роз’яснення подальших планів їхнього використання
  •  16.00 – завершення заходу

Також на учасників чекає святковий ярмарок із солодощами, чаєм та кавою.

Для участі в забігу потрібно оплатити обов’язковий внесок. Для дорослих це 100 гривень та 50 – для дітей. Кошти виручені у рамках благодійного проекту на покращення умов онкогематологічного відділення Полтавської міської дитячої клінічної лікарні, а саме покупкою, шаф і безкаркасних крісел-мішків у палати дітей.

Нагадаємо, що в неділю, 16 грудня у Полтаві відкриється будинок Святого Миколая, який Полтавський Батальйон небайдужих організовує спільно з Українською академією лідерства. Захід розпочнеться о 12:00 біля Свято-Успенського собору. На відвідувачів чекають святковий ярмарок, майстер-класи, скринька Святого Миколая та конкурси для дітей із аніматорами.

Довідка: Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Система Orphus