Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться благодійний новорічний бал

22 грудня у холі Полтавської міської ради з 18.00 до 20.00 год. відбудеться Благодійний Новорічний бал. Мета заходу – допомога дітям з малозабезпечених та неблагополучних родин.

Починаючи з 2006 року ГО “Наш Шлях” проводить благодійну акцію “Новий рік іде до дітей”. Щороку Полтаві допомагають з подарунками, приносячи іграшки, канцелярку, солодощі, одяг для найменших полтавців.  Небайдужі полтавці, підприємці та охочі допомогти у організації свята запрошують взяти участь у заході. Для цього достатньо прийти до міської ради та взяти участь у Новорічній вечірці, організованій волонтерами, повідомив один з організаторів Іван Чабан.

Обовязкове дотримання дрес-коду: вечірня сукня, костюм, чи костюм казкового героя,  маскарадна маска.

У якості вхідного квитка – подарунокк дитині із підтверджуючим чеком від 200 грн. Це може бути іграшка для дівчинки чи хлопчика, дитячий одяг, канцелярне приладдя для найменших, солодощі, книги та ін.

Протягом 26 листопада – 03 січня всі ці подарунки будуть вручені малозабезпеченим родинам які мають дітлахів до 8 років. Всі охочі благодійники зможуть особисто перевтілитися у котрогось із казкових героїв та привітати малечу.

 

Система Orphus