Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся концерт кращих учнів мистецьких шкіл області (ФОТО)

У Полтавському обласному музично-драматичному театрі ім. Гоголя відбувся концерт «До Миколая на гостини – всі таланти Полтавщини». У ньому взяли участь кращі учні мистецьких шкіл Полтавщини та Полтавський симфонічний оркестр.

Свого роду звітний концерт відбувається вже 9-й рік поспіль і перетворився на справжнє музично-пісенне свято.

«Сьогодні виступлять більше 200 – у складі пісенних і хореографічних колективів. Це переможці міжнародних і всеукраїнських конкурсів»,  – розповіла директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Ліна Богодиста.

Зібрання привітала Директор департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко. 

 

«Полтавщина – оаза духовності нашої держави. І її творите ви – викладачі, колективи мистецькі різних закладів, наші талановиті діти, бо земля полтавська дає такий посил, що неталановитих бути просто не може, – звернулася вона до присутніх. – Коли представники Полтавщини приїздять  на якийсь фестиваль чи конкурс, то перші місця, призи, гран-прі – їхні».  

Дітям вручили солодкі подарунки і подяки від голови ОДА Валерія Головка. Далі пісенні і танцювальні номери представили найменші та більш досвідчені артисти – ансамбль «Дзвіночок» відділення початкового естетичного виховання, зразкові хореографічні колективи «Пірует» та «Фуете» Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, учениця вокально-хорової студії «Домінус» Анна Мельницька, вокальне тріо «Козаченьки» Котелевської ДМШ та ін.

Друга частина концерту відбулася за участі Полтавського симфонічного оркестру, диригентом якого цього разу був випускник Полтавського музучилища Єлізар Пащенко.

Система Orphus