Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулася зустріч з “коронованою” письменницею Тетяною Белімовою

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені  Олеся Гончара в рамках бібліотечного проекту «Українські акценти» відбулася творча зустріч із Тетяною Белімовою — українською письменницею, літературознавцем та викладачем, лауреатом премії “Коронація слова”.

Тетяна Белімова – співавтор прозових збірок, таких як «Трояндовий джем», «Україна в мені»,  «Пазли нашого буття», «Львів. Кава. Любов», «Львів. Смаколики. Різдво».

Авторка полонила слухачів неймовірними історіями, міфами власного родоводу, які перегукуються із непростими долями багатьох українських родин. Шанувальники творчості Тетяни Белімової почули безліч цікавинок про створення романів, новел та оповідань, дізналися, хто ж є прототипами живих, психологічно достовірних персонажів і навіть вгадали, в яких творах авторка змалювала на сторінках себе.

 

Художню прозу пише з 2008 року. Роман «Київ.ua» вийшов друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» після того, як посів III місце у конкурсі “Коронація слова 2013”. Його характеризують як неординарний приклад жіночої прози. Наступного року І місце на конкурсі отримав роман письменниці «Вільний світ». У центрі уваги — доля двох родин, з Києва та села Княжа Криниця. Цим людям судилося жити в непростий час. Їхніми очима ми бачимо Другу світову війну: кожний герой розповідає свою часточку Історії. Це роман-хроніка, роман-світлина, роман-щоденник і роман-спогад — безсторонній і водночас дуже особистий.

Система Orphus