Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві ухвалили програму розвитку житлово-комунального господарства та програму боротьби з амброзією

Серед важливих питань порядку денного позачергової двадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання – такі, що стосуються галузі житлово-комунального господарства міста.

Так, під час засідання депутати внесли зміни до нині діючої Програми розвитку житлово-комунального господарства» та ухвалили Програму на наступний, 2019 рік, повідомили у Полтавській міськраді.

– Ми маємо орієнтовні списки робіт з ремонту житлового фонду. Повністю він буде сформований після обстежень усіх дефектних актів від нашого комунального підприємства, – зауважив заступник міського голови Олексій Чепурко під час доповіді щодо зазначеного питання.

Депутат міської ради Дмитро Сенчакович, який очолює постійну депутатську комісію з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, зауважив, що робота щодо планування ремонтних робіт житлового фонду міста ведеться активно:

– До кінця першого кварталу 2019 року управлінням житлово-комунального господарства буде сформований повний список ремонтів. Він буде оновлюватисяь або щокварталу або раз на півріччя, відповідно до того, які будинки будуть ремонтувалися. Це все буде прозоро і зрозуміло.

Окрім того, депутати ухвалили внесення змін до Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території м. Полтава на 2017-2021 роки. Заступник міського голови з питань діяльності виконачих органів Олексій Чепурко зазначив, що до реалізації цієї програми влада підходить з відповідальністю:

– До кінця року на КП «Декоративні культури» прийде 3 спеціалізованих трактори. Також плануємо закупівлю обладнання та оприскувачів, якими будемо обробляти амброзію. Мова йде про системну боротьбу. В січні починаємо тендерні процедури.

Також, під час засідання розглянули і питання, що стосуються Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017 – 2021 роки» та «Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки», тощо.

Система Orphus