Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві триває перевірка техстану автобусів, які претендують на міжміські та приміські маршрути

Другий день поспіль біля будівлі Полтавської обласної ради представники Нацполіції, Укртрансбезпеки та управління інфраструктури перевіряють технічний стан транспортних засобів, які планують взяти участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міжміських, приміських та внутрішньо обласних маршрутах, які виходять за межі районів. 

Комісія перевіряє необхідні документи водія, технічний стан автобусів, наявність оглядової інформації, гуму, справність автомобілів, чи є в наявності аптечки, вогнегасники, знаки аварійної зупинки тощо.

“Сьогодні на перевірку має з’явитися 27 автобусів. Вчорашня перевірка показала, що в транспортних засобах є деякі недоліки, але досить незначні. Їх можна усунути за декілька годин. Всі автобуси, які учора отримали зауваження від комісії, сьогодні також з’являться та покажуть, що вони усунули несправності. Транспортні засоби, які ж не з’являться сьогодні на перевірку будуть недопущені до участі у конкурсі”. – повідомив начальник відділу транспорту управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Гайдар.

Всього на конкурс надійшли заявки від 36 перевізників, які пропонують 54 автобуси. Конкурс планують провести 27 грудня.

Система Orphus