Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві по вулиці Великотирнівській планують збудувати 3 десятиповерхових будинки

6 грудня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів її голова, начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов.

Під час засідання розглянули проект детального плану території по вулиці Великотирнівскьій. Територія проектування розташована поруч із перехрестям з вулицею Героїв Сталінграду, повідомляють у міській раді.

Головний архітектор міста зауважив, що ця територія з точки зору містобудування має важливе значення:

– Проектом передбачається розміщення багатоквартирної забудови на ділянці, яка знаходиться в користуванні у юридичної особи. Колись ця ділянка оформлювалась для розміщення торгівельно-розважального комплексу. Зараз наміри інвестора змінилися.

Замовником проекту детального плану виступило управління капітального будівництва міськвиконкому, а розробником – товариство «Група компаній СП».

Головний архітектор проекту Василь Шулик розповів, що на території преоктування присутні також вже виділені приватизовані земельні ділянки і гаражний кооператив:

– На території проектування запропоновано розмістити три житлових будинки з внутрішнім дворовим простором. Один будинок – 6-секційний, вздовж Великотирнівської. Також ми запропонували один 3-секційний та 2-секційний будинки. Проектом також передбачений проїзд, внутрішньодворові дитячі та спортивні майданчики.

Відповідно до проекту, поверховість будинків складатиме 10 поверхів. У 6-секційному будинку запропоновано розмістити 315 квартир, у 3-секційному – 160 квартир, у 2-секційному – 110. На першому поверсі запропоновано розташувати приміщення громадського призначення.

Проектом також передбачений відступ від гаражного кооперативу 25 метрів, в межах якого запропоновано розмістити парковки.

Під час засідання члени архітектурно-містобудівної ради внесли свої пропозиції щодо проекту детального плану територій. З урахуванням усіх зауважень та пропозицій, архітектурно-містобудівна рада рекомендувала зазначений проект детального плану території для подальшої роботи.