Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві нагородили переможців конкурсу студентських робіт та лауреатів премії ім. В. Степанюка (ФОТО)

У приміщенні Полтавської обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасників конкурсу студентських робіт «Від студентського самоврядування — до самоврядування громад» та лауреатів премії Полтавської обласної ради ім. Володимира Степанюка (учнів, абсолютних переможців обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», присвяченого 100-річчю від дня народження Олеся Гончара).

У церемоні взяли участь голова Полтавської облради Олександр Біленький, голова постійної комісії облради з питань освіти, науки та культури Сергій Шевчук, учні та студенти з різних куточків Полтавщини, представники громадськості.

Читайте також: Ініціатори та журі вітають лауреатів премії імені Володимира Степанюка Полтавської обласної ради

До студентів, переможців конкурсу, присвяченому самоврядуванню громад, звернувся Олександр Біленький:

«Ваші дипломи і ваші роботи — це не перспектива Польщі чи Німеччини, це перспектива працевлаштування й достойної роботи саме тут в Україні, на Полтавщині. І в цьому я бачу своє зобов’язання перед навчальним закладом, де ви навчаєтесь, перед вашими батьками, — робити ті справи, які б забезпечили ваш вибір на користь роботи в Україні. І я переконаний, що так буде», — наголосив він.

Сергій Шевчук привітав учнів та студентів та їхніх викладачів і вручив грамоти та подяки обласної ради. Учні, переможці літературного конкурсу, отримали дипломи лауреатів.

«Як ініціаторам нам дуже приємно, що наша справа, тепер спільна з усіма освітянами, розвивається. Роботи, які ви присвячуєте своїм землякам, світочам культури, літератури, Миколі Дмитрієву, Іванові Багряному, Олесеві Гончару надзвичайно талановиті, і це відбувається на ознаку пам’яті Володимира Степанюка. Хай у вашім палкім кроці не стихає відлуння заповітів земляків!» — побажала талановитим учням Заслужений працівник культури України, член оргкомітету з увічнення пам’яті В. Степанюка Валентина Шемчук.

Лірично-піднесений настрій заходу створили пісні у виконанні вокального ансамблю “Зоряна” Полтавської ЗОШ №7.