Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Новосанжарському районі відкрили підрозділ місцевої пожежної охорони

18 грудня у Малій Перещепині Новосанжарського району відбулося урочисте відкриття нового підрозділу місцевої пожежної хорони.

Малоперещепинська місцева пожежна охорона у цілодобовому режимі надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території населених пунктів: Мала Перещепина, Старі Санжари, Пристанційне, Пологи, Велике Болото, Лисівка, Кустолове Перше, Маньківка та Стрижівщина, повідомляють у ДСНС.

Під час офіційного відкриття Малоперещепинської МПО заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький вручив керівнику місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля.

«Вітаю громаду з важливою подією. Надійний захист та ефективна протидія вогняній стихії дасть можливість у разі виникнення надзвичайної події мінімізувати наслідки та вчасно надати допомогу постраждалим»,- наголосив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький.

Запрошений на захід священнослужитель місцевої церкви освятив приміщення МПО, пожежний автомобіль та благословив вогнеборців на добрі справи. Також, учні місцевої школи, які є учасниками команди ДЮП продемонстрували присутнім виступ на протипожежну тематику.

Після урочистого відкриття, заступник начальника Головного управління Ярослав Любецький оглянув умови несення служби новоствореного підрозділу місцевої пожежної охорони та здійснив першу перевірку, про що зробив відповідний запис у книзі служби.

До офіційного відкриття працівники Малоперещепинської місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

Перейти до вмісту