Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді визначили переможців міського рейтингу популярності “Людина року – 2018”

У рамках підготовки 19-го загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року – 2018” відбулося підсумкове засідання організаційного комітету із відбору переможців по кожній із номінацій рейтингу.  

У цьому році переможців визначали в таких номінаціях: “Професіонал року”, “Лідер бізнесу”, “Учень року”, “Спортивна подія року”, “Творча особистість року”, “Досягнення року”, “Активна громадська діяльність”, “Відкриття року”, “Родина року”, “Премія ім. Антона Шевченка” та Спеціальна відзнака рейтингу популярності. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Відповідно до Положення про проведення рейтингу популярності, прийом матеріалів на присвоєння звання «Людина року-2018» та літературно-мистецьку премію ім. Антона Шевченка тривав до сьомого грудня.  

Сьогодні відбулося засідання журі, на якому і визначили переможців цьогорічного рейтингу популярності. Але інтрига триває: імена переможців буде офіційно озвучать на урочистій церемонії нагородження переможців загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року-2018”, що  відбудеться 28 грудня.

До складу журі увійшли депутати міської ради, голови та представники депутатських фракцій політичних партій у міській раді, члени виконавчого комітету, заступники міського голови, секретар міської ради, представники громадськості при виконавчому комітеті. Голова конкурсної комісії – перший заступник міського голови Сергій Швайка. Розглянули всі матеріали, які надійшли на конкурс. Рішення про присвоєння звання «Людина року» приймали відкритим та рейтинговим голосуванням.

Система Orphus