Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді хочуть провести незалежний аудит роботи районної лікарні

13 грудня відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради. Основним питанням розгляду громадськості стали звернення від керівників Миргородського району та адміністрації Миргородської ЦРЛ щодо виділення коштів для відшкодування витрат на лікування медичною установою жителів міста у поточному та наступному роках.

Про це повідомили у Миргородській міськраді.

На засіданні розглянули два звернення. У першому йшлося про суму недофінансування за 10 місяців поточного року в сумі 8 140 282,39 грн, в іншому – прохання запланувати на перший квартал 2019 року додаткову субвенцію з міського бюджету у сумі 4 741,8 тис.грн.

Фінансові потреби Миргородської ЦРЛ викликали емоційне обговорення та чимало запитань, які так і залишилися без відповіді. Присутні на засіданні головний лікар та головні розпорядники коштів так і не змогли пояснити, на що конкретно не вистачає грошей. Запитання, що думали керівники району, коли незаконно перереєстровували лікарню наприкінці минулого року та забрали уже розподілені в міському бюджеті кошти, також залишилися без відповіді. Хоча коментар з боку представників району був такий, що ситуація носила політичний характер.

“Хитрі” фінансові схеми районної лікарні обурюють громадськість. По це відкрито і неодноразово заявляють представники громадської ради. І цього разу вони та представники міської влади знову звертаються до керівництва лікарні надати розширений фінансовий звіт. Всі хочуть знати, як витрачаються кошти, передані лікарні з різних бюджетів. А щоб розставити всі крапки над “і” рекомендують провести незалежний аудит роботи медичної установи.

Як прокоментував заступник міського голови Борис Баришполець, протягом року міська влада намагається налагодити діалог з районним керівництвом та головним лікарем для подальшої конструктивної роботи. Але і досі результату немає.

Наступним питанням, що розглянули на засіданні Громадської ради, були відповіді від ТОВ ” Полтавагаззбут” про тарифи на газопостачання  та  якість газу.

Система Orphus