Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді говорили про особливості формування міського бюджету на 2019 рік

На засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва, що відбулося 10 грудня, було розглянуто особливості формування міського бюджету на 2019 рік. Відповідну інформацію представив начальник фінансового управління міської ради Сергій Скляр.

За його словами, основними параметрами для формування місцевих бюджетів на наступний  рік  Мінфіном визначено розміри державних соціальних стандартів, що безпосередньо впливають на дохідну і на видаткову частини місцевих бюджетів.

Як повідомили у Миргородській міській раді, бюджет міста на 2019 рік формується на підставі чинного бюджетного та податкового законодавства з урахуванням окремих законодавчих змін, а також виходячи з параметрів, визначених основними напрямками бюджетної політики на 2019–2021 роки, серед яких  орієнтовні показники мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму. На 2019 рік пропонується встановити такі показники: розмір мінімальної заробітної плати — 4173 грн; розмір посадового окладу працівника І-го тарифного розряду ЄТС — 1921 грн; прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць: з 1 січня 2019 року — 1853 грн, з 1 липня — 1936 грн, з 1 грудня — 2027 грн.

Сергій Скляр деталізував  прогнозовані цифри фінансового документу. Після презентації  проекту фінансового документу відбулося обговорення  показників  доходної та видаткової частин бюджету.

Система Orphus