Ви тут:
Суспільство Україна 

У Міноборони під час ранкового церемоніалу Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів (ФОТО)

Сьогодні, 19 грудня, на території Міністерства оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, на знак подяки та данини шани воїнам, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході України.

На щоденному ранковому церемоніалі була присутні родичі загиблих Героїв, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, офіцери та працівники ЗС України структурних підрозділів Міністерства оборони, Генерального штабу та військовослужбовці Київського гарнізону.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Після завершення заходу Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак провів зустріч з родичами загиблих військовослужбовців.

Сьогодні, 19 грудня, Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів.

Цього дня внаслідок російської збройної агресії перестали битися серця мужніх захисників України, які героїчно захищали нашу країну від підступного окупанта в різні роки.

19 грудня 2014 року загинув солдат Гайда Ярослав Михайлович.

В цей день 19 грудня 2016 року збройна агресія РФ забрала життя мужніх захисників України. Це молодший сержант Андрешків Володимир Степанович та солдат Панасенко Василь Геннадійович.

19 грудня 2017 року загинули старші солдати Гульцьо Артем Андрійович та Сорокодзюба Іван Михайлович.

Присутні вшанували загиблих героїв та поклали квіти до Стелли Пам’яті.

Система Orphus