Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У листопаді полтавці придбали нових авто на майже 6 млн дол, – RST

У листопаді в Полтаві та області зареєстрували більше двохсот нових автомобілів на загальну суму майже 6 мільйонів доларів США.

Минулого місяця полтавці найчастіше купували машини, які входять у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів США. Їх частка у регіоні склала 52%, а середня вартість кожного зареєстрованого авто становила 27 тисяч. Загальна сума витрат за місяць у листопаді склала трохи менше шести мільйонів доларів, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні стало Renault. Жителі Полтави придбали 32 такі машини на суму півмільйона доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Крім «Рено»,HH часто купували Hyundai та Kia. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster.

Загалом, минулого місяця українці придбали 7 тисяч нових автомобілів на суму понад 200 мільйонів доларів США. Найвищий показник серед усіх регіонів по середній ціні у Тернополі, де вартість кожного авто перевищувала 37 тисяч доларів. А найдешевші автомобілі купували у Житомирі – на одну машину в середньому витрачали по 25 тисяч доларів.

Нагадаємо, у січні-вересні цього року у Полтаві та області зареєстрували майже 2 тисячі нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 27 тисяч доларів. За 9 місяців сума покупок склала 48 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання.

Система Orphus Поделиться на fb