Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах працюють пункти обігріву (адреси)

З початку зимового періоду та суттєвого зниження температури повітря, особливо гостро постає питання попередження випадків переохолодження людей, в першу чергу це стосується малозахищених верств населення, бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі.

18 грудня в актовій залі міської ради відбулося засідання оперативного штабу по організації роботи щодо забеспечення соціального захисту бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі під керівництвом голови оперативного штабу – секретаря міської ради Олександра Карпця, повідомляє газета “Лубенщина”.

Директор ТЦСО, секретар штабу Наталія Сухонос проінформувала присутніх про план заходів штабу на випадок різкого зниження температури та про функціонування в місті пунктів обігріву. Вони будуть діяти за такими адресами:

     – майдан Володимирський, 4/1

     – площа Вокзальна, 5

     – вулиця П’ятикопа, 26

Крім того, працюють кімнати обігріву при територіальному центрі за адресами:

     – вулиця Гр. Тютюнника,21 (з 8.00 до 17.00)

     – проспект Володимирський,108/2 (з 8.00 до 17.00)

Кожного вівторка, о 12 годині біля ТЦСО (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради, за адресою: вулиця Гр. Тютюнника, 21 потребуючі можуть отримати гаряче харчування.

Також, в цей час особлива увага приділяється і самотнім громадянам, які перебувають на обліку у терцентрі. Соціальні робітники своєчасно забезпечують літніх людей продуктами харчування, ліками, надають необхідну допомогу по господарству.

Система Orphus