Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці визначили переможців конкурсу на кращу новорічну прикрасу для Головної ялинки міста (ФОТО)

Днями в приміщенні Лохвицького МЦДЮТ підбили підсумки конкурсу на кращу новорічну іграшку для Головної ялинки міста «Сузір’я ялинкових прикрас» серед вихованців та учнів закладів освіти міської ради.

63 дитячі роботи вразили комісію розмаїттям кольорів, оригінальністю, художнім смаком, фантазією та креативними дизайнерськими здібностями учасників.

Конкурсна комісія, у ході визначення кращих із кращих прикрас, звертала увагу на їх унікальність та оригінальність, художнє оформлення та естетичність виробу, рівень володіння технікою та майстерність виконання. Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

Деякі представлені робои, на жаль, не відповідали визначеним вимогам до конкурсної іграшки, хоча вражали своїм зовнішнім виглядом.

Після тривалих обговорень, одноголосно визначили переможців. Їх очікують нагороди під час відкриття Головної ялинки міста.

Подивуватися дитячими творіннями зможе кожен охочий, адже ялинкові іграшки, які були подані на конкурс, прикрасять новорічну Зелену красуню міста.

Система Orphus