Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці відбулось засідання Ради регіонального розвитку

27 грудня голова районної державної адміністрації Володимир Рязанов провів засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена при Лохвицькій районній державній адміністрації.

У ході засідання Ради регіонального розвитку підсумували результати роботи за останні чотири роки, та визначили плани і перспективи розвитку на 2019-2021 роки, обговорили питання проведення в районі медичної та освітньої реформ, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва. Говорили й про децентралізацію.

Основним питанням, винесеним на розгляд, було формування перспективного плану розвитку Лохвицького району на 2019-2021 роки.

Очільник району наголосив на необхідності створення дорожньої карти розвитку району, до якої повинні увійти пропозиції від кожної громади. За його словами, Перспективний план розвитку Лохвицького району на 2019-2021 роки допоможе визначати нагальні пріоритети та стимулювати громади.

«Ми формуємо перелік об’єктів, які планується реалізувати протягом наступних трьох років. Це поки що проектний варіант, тому прошу усіх вас: залучайте громадськість, проведіть обговорення на своїй території та визначте важливі для вас об’єкти, – наголосив Володимир Рязанов. – Кожен із жителів громади має долучитися до розвитку своєї території».

Система Orphus