Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У Люксембурзі громадський транспорт зробили повністю безкоштовним

У Люксембурзі влада вирішила повністю скасувати плату за проїзд у будь-якому громадському транспорті.

Влада Люксембургу вирішила повністю скасувати плату за проїзд у будь-якому громадському транспорті. Такого рішення не приймала ще жодна країна у світі, пише Кореспондент з посиланням на The Guardian.
Передбачається, що плату за поїздки в автобусах, трамваях і поїздах скасують з наступного літа. Влада вважає, що так вони зможуть поліпшити екологічну обстановку і знизити кількість заторів у столиці герцогства.
За даними видання, країна стикається з проблемою серйозних заторів, у тому числі через жителів Франції, Німеччини та Бельгії, які щодня приїжджають у герцогство на роботу (це близько 200 тис. чоловік). У самому Люксембурзі живуть більше 600 тис. чоловік, з них близько 400 тис. приїжджають у столицю на роботу. У самій столиці живуть близько 110 тисяч.
У ході виборчої кампанії прем’єр-міністр Люксембургу Ксав’є Бетель обіцяв приділити особливу увагу проблемам навколишнього середовища.
Відомо, що влітку уряд Люксембургу зробив транспорт безкоштовним для дітей і підлітків до 20 років. Для інших поїздка коштує €2 за дві години, яких достатньо, щоб перетнути всю країну.
Повністю безкоштовний громадський транспорт є в багатьох країнах, але тільки на рівні міст, а не цілої держави.
Система Orphus