Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У лікарнях Полтави благодійні внески можна буде зробити лише через електронні термінали

Під час засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради, що відбулась 30 листопада, депутати ухвалили рішення «Про добровільність благодійних пожертв та посилання заходів з контролю за їх надходженням і використанням у закладах охорони здоров’я м. Полтави».

Про це інформує прес-служба Полтавської міської ради.

Більш детально з цього питання доповів усім присутнім депутат Полтавської міської ради Едуард Волков:

“Згідно з проектом рішення, вводиться заборона збору благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб в готівковій формі на територіях закладів охорони здоров’я. Перерахування коштів буде відбуватися через електронні термінали безпосередньо на розрахункові рахунки лікарень, аби уникнути корупційних проявів. З управлінням майном комунальної власності міста ми відпрацювали механізм: відповідно до проекту рішення оренда, яка на даний час є за благодійними фондами в закладах охорони здоров’я закінчується 31.12.2018. А з 01.01.2019 вони будуть повідомлені про непродовження договорів оренди на територіях лікувальних закладів”.

Також, у кожного лікувального закладу до 01 лютого 2019 року повинні з’явитися власні веб-сайти, де будуть в подальшому впроваджуватись інші он-лайн сервіси для пацієнтів.

“Заклади охорони зобов’язані в загальнодоступних місцях розміщувати повністю всю інформацію щодо кількості благодійних надходжень, які будуть надані та по витратам усіх позицій. Поборам у медичних заклада Полтави не місце”, – додав Едуард Волков.

Система Orphus