Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У київському метро зобразили героя-гадячанина

У листопаді в Києві стартував проект More than Us, в рамках якого художники зі світовими іменами малювали мурал на стелі та стінах станції метро “Осокорки”. Метою проекта було “об’єднання українського народу, підняття національного духу і патріотизму через призму художньої візуалізації міці України з елементами соціальних цінностей”.

Так з’явилися зображення дітей, музикантів та ін. Серед іншого намалювали портрет українського добровольця, який вижив у боях під Іловайськом, гадячанина Володимира Доноса, повідомляють UA News. На зображенні боєць тримає в руках яблуко на тлі осіннього листя і книг.

«Володимир служив санітаром, коли його частину розбили під Іловайськом. Йому практично відірвало стопу, і він п’ять днів пролежав серед трупів товаришів, стікаючи кров’ю. Але він вижив, завдяки отриманим знанням з книг: робив перев’язки, їв мурах, дощових черв’яків, мух, збирав дощову воду. Володимир вже прощався з життям, потрапив у полон, був звільнений. Його історія – це приклад жаги до життя і вміння використовувати свої знання», – розповіли організатори проекту More than Us.

Фото нового зображення активно поширюють в соцмережах.

поширити новину: