Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Котельві відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку

Днями відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку та розширене засідання колегії Котелевської РДА, яке провів голова Віктор Колос. 

Керівник району ознайомив присутніх із планом подальших дій Ради, яким передбачено організація складання і обговорення планів розвитку в селищній та сільських громадах, окремих населених пунктах із широким залученням громадськості, формування дорожньої карти розвитку району на 2019-2021 роки.  Також затвердження Плану перспективного розвитку Котелевського району на період 2019-2021 років.  Про це повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

«Сьогодні у нас є унікальна можливість, розробляючи план на три роки, ми можемо актуалізувати важливі проекти для розвитку Котелевщини та обговорити перспективний план, згідно якого ми будемо рухатись далі. Наше головне завдання – запитати  людей, що вони хочуть бачити на своїй вулиці, у своєму селі, бо саме громади повинні визначитися, що їм потрібно насамперед. Громади мають вирішити – чи потрібна їм амбулаторія, дитячий садок, школа тощо і чітко знати, що в них з’явиться у 2019 році, а що у 2020. Закликаю долучати до обговорення плану усіх – від вчителя або медика – до пенсіонерів та студентської молоді. Керівники громад, місцеві депутати мають керуватися не думками окремих осіб, а почути, що вимагає від них громада», – наголосив Віктор Колос.

Також обговорили стан виконання законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» щодо соціального захисту ветеранів війни та інвалідів, учасників антитерористичної операції, хід виконання Програми запобігання виникненню на території Котелевського району надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та захисту населення у разі їх виникнення на 2016-2020 роки у 2018 році.

Система Orphus