Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках скликають передноворічну сесію районної ради

На порядку денному значиться 21 питання.

Голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський видав розпорядження про скликання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 20 грудня 2018 року о 10-00 у залі засідань районної ради.

Читайте також:

Двадцять третя сесія Полтавської обласної ради відбудеться 21 грудня

На розгляд депутатів винесені наступні питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

2. Про затвердження районного бюджету на 2019 рік.

3. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2019 рік.

4. Інформація керівника Кобеляцької місцевої прокуратури про робот» за 2018 рік.

5. Про затвердження Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2019 рік.

6. Про затвердження районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним та залізничним транспортом у Кобеляцькому районі на 2019 рік.

7. Про затвердження районної Програми забезпечення надання адміністративних послуг Кобеляцькою районною державною адміністрацією на 2019 – 2020 роки.

8. Про затвердження районної Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» на 2019 – 2020 роки.

9. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» на 2019 рік.

10. Про реорганізацію Кобеляцької центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області.

11.Про план роботи районної ради на 2019 рік.

12. Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

13. Про встановлення розміру батьківської плати та надання батькам пільгових умов оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Кобеляцького району на 2019 рік.

14. Про забезпечення та організацію безкоштовного харчування у закладах загальної середньої освіти Кобеляцького району учнів 1 – 4 класів, учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей загиблих учасників АТО, дітей, інфікованих мікобактеріями туберкульозу, дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

15. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області.

16. Про надання погодження районній раді як балансоутримувачу на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (гаражні приміщення, приміщення адміністративної будівлі).

17. Про умови оплати праці голови районної ради Кішінського В.І. на 2019 рік.

18. Про умови оплати праці заступника голови районної ради Гордійко О.П. на 2019 рік.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321882200:00:004:0162, площею 17,5000 га сіножатей для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована в адміністративних межах Золотарівської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321887500:00:006:0180, площею 37,9800 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Чорбівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.

21. Різне

Система Orphus