Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ГУ ДФС Полтавщини вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в приміщенні Головного управління ДФС у Полтавській області відбулася зустріч керівництва ГУ ДФС у Полтавській області, місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” Полтавської області з ліквідаторами цієї аварії – пенсіонерами органів ДФС Полтавської області.

На початку зустрічі, начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий відзначив, що завжди високо оцінював подвиг українського народу, і особливо тих, кому довелося безпосередньо зіткнутися з лихом.

«Наше завдання — пам’ятати, не звикнути і по можливості допомагати людям, які постраждали від цього лиха, та особливо тим, хто ліквідував його наслідки», – підкреслив очільник ГУ ДФС Полтавщини.

Під час зустрічі ліквідатори отримали квіти та подарунки. Після зустрічі в Головному управлінні ДФС у Полтавській області її учасники направилися на панахиду, що відбулася в Успенському Соборі та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Система Orphus