Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькому терцентрі виготовляли різдвяні віночки

Напередодні Нового року та Різдва завжди хочеться створити в будинку особливу, урочисту атмосферу. Ми наряджаємо ялинку, прикрашаємо оселю декоративними дрібницями. Не так давно до нас перекочував західний звичай використовувати різдвяний вінок. Ця красива і нарядна штучка відмінно доповнює оздоблення квартири і заряджає всіх домашніх святковим настроєм.  

У різдвяних вінках традиційно використовують три фіолетові свічки і одну рожеву, що відповідає кольорам літургії богослужіння. Зараз мало хто знає про ритуал запалювання свічок. Призначення символічного прикраси змінилося: його використовують в якості декору, повідомляє Гадяч News. Вінок можна придбати в будь-якому флористичному магазині. Але особливу радість принесе виготовлення такого виробу власними руками. Зробити вінок нескладно.

Новорічний вінок можна виготовити з шишок, прищіпок, яєчного лотка, шкарпеток; з гудзиків, винних пробок; з газетних трубочок, паперу, картону або серветок; з бісеру, фруктів, овочів і ялинкових кульок; з фетру, надувних кульок, краваток, святкової мішури; з ялинових гілочок, CD-дисків та інших підручних предметів. Ще один не менш ефектний та ще й смачний варіант новорічного вінка, для виготовлення якого використовуються цукерки.

 Саме такий вінок і вирішили виготовити учасники клубу «Прикладне мистецтво» у Гадяцькому терцентрі. Озброївшись фантазією, новорічним дощиком та солодощами учасники клубу створили неймовірні різдвяні вінки. 

Система Orphus