Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Чорнухинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулося перше засідання Клубу «Свідоме батьківство»

У Чорнухинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулося перше засідання Клубу для батьків та їхніх дітей шкільного віку «Свідоме батьківство».

Аби забезпечити своїм дітям гарне майбутнє, батьки часто відправляють їх на різні заняття, в гуртки та клуби. Профорієнтація не новина для України, тож хлопці і дівчата можуть обирати спосіб навчання так, щоб згодом ці знання знадобилися у майбутній професії.

Щоб правильно орієнтуватися в просторі професій, треба, щоб хтось міг надати об’єктивну і своєчасну інформацію. В цьому напрямку постійну допомогу надають фахівці Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. При здійсненні профорієнтаційної роботи з молоддю увага акцентується на актуальних професіях сьогодення, яких потребує сучасний ринок праці.

Саме для допомоги дорослим в отриманні корисної інформації щодо вибору професії дітьми, у визначенні та розумінні здібностей їхніх дітей створений Клуб «Свідоме батьківство», повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Засідання провела провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Перелет, яка ознайомила присутніх з метою та основними завданнями клубу, приділивши особливу увагу Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія»: консультаційна мережа». Було продемонстровано відеоролики з серіалу «Вибір професії». За допомогою практичних завдань батьки зрозуміли важливість раннього професійного визначення власних дітей, зрозуміли, який тип виховання та взаємостосунків сформований у родині та засвоїли основну формулу вибору професії – «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».

Життя наших дітей не почнеться після закінчення школи, ліцею чи гімназії. Наші діти живуть «ТУТ» і «ЗАРАЗ». Батькам важливо повірити у власних дітей та налаштуватись на успіх – лише тоді буде досягнута мета у виборі професійного майбутнього.

Система Orphus