Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Святий Миколай вручив подарунки дітям із соціальних закладів Кременчука

Сьогодні міський голова Кременчука Віталій Малецький та його заступник Ольга Усанова, керівник апарату міського голови Світлана Пищита, начальник управління у справах сімей та дітей Наталія Заводчікова завітали з привітаннями та подарунками з нагоди Дня Святого Миколая на урочистий захід у центр соціально-психологічної реабілітації дітей Кременчуцької міської.

Гості побажали вихованцям соціального закладу миру, щастя та добра, щоб Святий Миколай здійснив мрії кожного з них і був їхнім заступником по життю, повідомили в Кременчуцькій міській раді.

У подарунок від міської влади колектив соціального закладу, де наразі на вихованні перебуває 32 дитини, отримав музикальний центр.

На свято до дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, завітали також волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука, які постійно виступають в ролі помічників Святого Миколая та намагаються разом із ним здійснити дитячі мрії. Вони приготували дітям багато приємних сюрпризів, чудову розважальну програму та, звичайно, подарунки. Варто відмітити, що сьогодні бажання кожної дитини, яке вони загадали під час Марафону написання листів Святому Миколаю, здійснилася.

Система Orphus