Ви тут:
Суспільство Україна 

Судова гілка влади має стати однією з найавторитетніших у суспільстві, – Володимир Гройсман

Судова гілка влади, яка сьогодні переживає період реформування, має стати однією з найавторитетніших і такою, що викликає довіру у суспільстві.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції “Роль Верховного Суду в забезпеченні прав і свобод людини”, повідомляє Урядовий портал.

«Для нас головне – відновлювати справедливість і довіру – через конкретні рішення. Судова гілка влади має бути однією з найбільш авторитетних в країні, – сказав Володимир Гройсман. – У нас не буде другого шансу створити другий новий Верховний Суд. І зараз від Верховного Суду і до районного маємо запровадити нові стандарти і принципи. Люди хочуть, аби в країні була справедливість, аби всі були перед судом рівні, а суди були незалежні».

Незалежний і справедливий суд, впевнений Глава Уряду, це також запорука економічної стабільності – адже суд є ключовою ланкою захисту права власності та інвестицій. Саме тому зараз потрібно не просто провести «черговий етап чергової реформи», зазначив Володимир Гройсман, а стати прикладом повернення довіри людей і встановлення верховенства права.

Система Orphus