Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Суд визнав незаконною приватизацію 4 комплексів “Пирятинського комбінату хлібопродуктів”

Суд визнав незаконним відчуження у приватну власність 4 майнових комплексів філії Публічного акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України” “Пирятинський комбінат хлібопродуктів” загальною площею 36 000 м² вартістю понад 111 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Так, з’ясовано, що у 2012 році виконавчий комітет Пирятинської міської ради своїм рішенням надав у приватну власність філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” нежитлові будівлі та споруди місцевого комбінату хлібопродуктів та видав 4 свідоцтва про право приватної власності на це нерухоме майно. Як результат, хлібоприймальне підприємство перейшло у власність приватної структури. При цьому зміна форми власності відбулася без правових підстав.

Окрім цього, свідоцтва про право власності видані за відсутності документів, що підтверджують зміну форми власності зазначеного цілісного майнового комплексу з державної на приватну.

“Також, відповідно до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” Пирятинський комбінат хлібопродуктів не підлягає приватизації, а у Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані, зазначене підприємство відсутнє. Таким чином, майно вказаного підприємства не могло бути приватизоване або корпоратизоване чи включене до статутного фонду. Завдяки вжитим заходам органів прокуратури Полтавської області визнано незаконним відчуження у приватну власність “Пирятинський комбінат хлібопродуктів”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus