Ви тут:
Суспільство 

SpaceX вдалося знову посадити Falcon 9

Компанія досягла черговий важливої мети – для місії SSO-A SmallSat Express компанія Ілона Маска вперше використовувала першу сходинку, яка раніше вже двічі літала в космос.

Як повідомляє ITC.ua, ракета Falcon 9 стартувала з бази ВПС США Ванденберг о 20:32 за київським часом. Приблизно через дві хвилини відбувся поділ ступенів, а на 11 хвилині після старту перший ступінь успішно приземлилася на плавучу платформу «Just Read the Instructions» в Тихому океані.

Falcon 9 (англ. falcon — «сокіл») — група одноразових і частково багаторазових[1] ракет-носіїв (РН) сімейства Falcon американської компанії SpaceX. «9» — це кількість двигунів, встановлених на першому ступені ракети.

Цю РН залежно від поведінки її першого ступеня можна віднести до середнього або важкого класу. А все тому, що у поточній версії ракети — Block 5 — 1-ий ступінь після запуску і виконання своєї місії по підйому вантажу (супутника, тощо) може повертатися на спеціальний майданчик (на землі чи на той, що плаває в океані ASDS) і використовуватися повторно (10 або й більше разів).

Система Orphus