Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Що робити, коли лунає сирена тривоги

У зв’язку із запровадженням і дією воєнного стану в десятьох областях України в країні відбуваються підготовчі та запобіжні заходи з питань цивільного захисту.

Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА нагадує громадянам порядок дій при трансляції сигналу «Увага всім!».

Почувши звук електричних сирен (попереджувальний сигнал «Увага всім!»), необхідно увімкнути радіоточку проводового мовлення, ефірні радіоприймачі місцевих радіомовних станцій, Інтернет-радіо місцевих радіостанцій, місцеве телебачення.

Радіо «Лтава» у Полтаві можна почути на частоті 101,8 МГц, у північно-східній частині області – на частоті 102,5 МГц, у південній частині області – на 105,4 МГц, у північній частині – на 103,1 МГц, у центральній частині – на 106,3 МГц, у західній частині області – на 101,4 МГц.

Після подачі звукових сигналів протягом 5 хвилин обов’язково по місцевих засобах масової інформації (радіо, телебачення) передається інформація про те, що трапилося, та порядок дій населення в конкретній надзвичайній ситуації.

Вислухавши повідомлення, слід діяти згідно з отриманими вказівками.

“Користуйтеся тільки офіційними джерелами інформації та не поширюйте фактів, не підтверджених офіційними спікерами уповноважених органів влади. Вся офіційна інформація оприлюднюватиметься тільки через державні та регіональні телерадіоканали, друковані ЗМІ й на офіційних веб-сайтах органів державної влади та їхніх офіційних сторінках у соціальних мережах”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus