Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ще двоє сиріт із Кременчука отримають власне житло

Цього року у Кременчуці розпочала діяти державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт.  Охоплюються нею особи з числа дітей-сиріт та осіб з їх числа, які досягли повноліття та не досягли 23-річного віку, а також перебувають на обліку в міській квартирній черзі.

У звітній період у цій черзі перебувало 11 осіб, які мали право на позачергове придбання житла. Завдяки коштам державної субвенції в попередній період житло на пільгових засадах було придбано 9 молодим людям із числа дітей-сиріт. Наразі відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА Валерія Головка щодо збільшення обсягу державної субвенції  на виконання державної програми з’явилася можливість придбати квартири ще  2 молодим кременчужанам із числа дітей-сиріт, які перебувають у квартирній черзі.

Напередодні на  ринку нерухомості було проведено відбір і комісійне обстеження придатних для проживання квартир із площею, відповідною до нормативних показників.

На ззасіданні робочої групи для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, проведеного під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової,  було проведено розподіл цих  квартир серед 2 молодих людей із числа дітей-сиріт шляхом жеребкування. Після проведення процедури оформлення правоустановчих документів молоді люди стануть офіційними власниками житла.

Система Orphus