Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Секрети ранкової укладки зайнятих жінок

Більшість сучасних жінок у будні дні не встигають не те, що укладку зробити, а й поснідати. Для того, щоб волосся виглядало доглянутим, потрібно зробити кілька простих процедур перед сном.

Гладке волосся вам навряд вдасться зберегти, тому краще зробити ставку на кучері. Щоб прокинутися з красивими локонами і об’ємом, необхідно на ніч накрутити волосся на бігуді, акуратно підколоти його невидимками, щоб зручно було спати, вранці розпустити, злегка розчесати пальцями і нанести сухий лак, повідомляє zdorovia.com.ua

Якщо ви хочете дрібні хвилі, то потрібно перед сном заплести 3-4 косички і туго їх зав’язати. Вранці розпустити і пройтися пальцями по волоссю, щоб “промальовувати” пасма. Для отримання хвилястого волосся з природним ефектом достатньо заплести дві коси, а вранці вже розпущене волосся зафіксувати спреєм.

Якщо ви плануєте ходити з укладкою кілька днів, слід приділити особливу увагу підготовці волосся і шкірі голови: ретельно промийте волосся – використовуйте шампунь до чотирьох разів, кондиціонер або маску наносіть тільки на довжину, старайтеся не потрапляти на корені.

Система Orphus