Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники роз’яснили вимоги пожежної безпеки під час підготовки та святкування Новорічних свят

Співробітники ДСНС провели для працівників опорного закладу Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, Пирятинського дошкільного навчального закладу «Ромашка» та відділу культури і туризму Лохвицької районної державної адміністрації інструктаж з питань пожежної безпеки під час підготовки та святкування Новорічних свят.

Рятувальники розповіли присутнім правила безпеки життєдіяльності, зокрема і пожежної безпеки. Також, нагадали правила користування піротехнічними виробами, правила поводження на льоду, встановлення ялинки. Крім того, навчали правильно користуватися вогнегасниками, повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Фахівці Служби порятунку «101» наголосили, що під час проведення святкових заходів, приміщення повинні в повному обсязі бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, а кількість відвідувачів не повинна перевищувати норму, яка встановлена нормативними документами. Також, прикрашати новорічну ялинку необхідно тільки виробами з матеріалів, які дозволені правилами пожежної безпеки. Наостанок бесід рятувальники вручали тематичні листівки та пам’ятки.

“Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил під час встановлення ялинки! Зокрема, розміщуйте ялинку на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі та були на безпечній відстані від електроприладів. Не встановлюйте ялинку на високій підставці, поставте стовбур ялинки у відро з мокрим піском і час від часу зволожуйте його. На ялинку забороняється встановлювати свічки, бенгальські вогні, прикрашати її легкозаймистими матеріалами. Не використовуйте несправні або саморобні електрогірлянди. Ні в якому разі не запалюйте біля ялинки бенгальські вогні, інші піротехнічні вироби, пам’ятайте, що використовувати в приміщенні піротехніку заборонено. Діти можуть перебувати біля ялинки з увімкненою гірляндою тільки у присутності дорослих, вимикайте її, коли виходите з кімнати!”, – йдеться у повідомленні рятувальників.

Система Orphus Поделиться на fb