Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Раду з питань виставково-ярмаркової діяльності при виконкомі Полтавської міськради очолила Тетяна Юрченко

Сьогодні відбулося засідання оновленого складу Ради з питань виставково-ярмаркової діяльності при виконавчому комітеті Полтавської міської ради.

У зв’язку з кадровими змінами, рішенням виконкому був затверджений новий склад Ради. Відтак, її очолила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Окрім того, до складу Ради увійшли депутати міської ради Володимир Корчака та Дмитро Сенчакович, голова Ради підприємців міста Полтава Євген Ніколаєнко та заступник директора Полтавського міського Будинку клуьтури Оксана Дейнега.

Під час засідання обговорювали план завантаженості культурно-мистецькими та виставково-ярмарковими заходами дискотечно-виставкової зали Полтавського міського будинку культури та погоджували проведення виставкових заходів на території м. Полтава у 2019 році.

З планом виставкових заходів на 2019 рік можна буде ознайомитися на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету після його затвердження.

Система Orphus