Ви тут:
Суспільство Україна 

Прикордонники завадили незаконному вивезенню неповнолітньої дитини до Угорщини

Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків.

Учора в пункт пропуску «Тиса» на паспортний контроль прибула жінка, яка разом із дитиною 2005 року народження прямувала до Угорщини. Під час перевірки документів українка пред’явила нотаріальне доручення батьків на вивіз дівчинки за кордон. Проте в ході перевірки прикордонники Чопського загону з’ясували, що доручення було видане незаконно, – йдеться у повідомленні прикордонників.

За цим фактом було проінформовано представників Національної поліції. Мати разом з дитиною змушені були залишитися на території України.

Якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документу слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України, – нагадують прикордонники.

Система Orphus