Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Протягом тижня більше 7 тисяч полтавців захворіли на ГРВІ

На Полтавщині продовжується поступовий сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції, показник нижче епідпорогового.

За тиждень (станом на 10 грудня) в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 тисяч 152 особи.

Дітей захворіло 4521, що складає 63% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області). Найвищий показник захворюваності в Карілвському, Котелевському, Полтавському районах, містах Полтаві та Горішні Плавні. Госпіталізовано 314 хворих на ГРІ, що складає 4,4% від кількості захворілих, – йдеться у повідомлення ДУ «Полтавській обласний лабораторний центр МОЗ України».

Дослідженнями державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» методом ПЛР з’ясована циркуляція в області вірусу грипу А (H3N2).

Читайте також: Сезон грипу та ГРВІ: як вберегти себе та близьких

Місцевими рішеннями в зв’язку з значною відсутністю учнів через хворобу в області закриті 10 загальноосвітніх середніх шкіл: та 6 в Хорольському, 3 в Котелевському, 1 у В.Багачанському районах.
В області продовжується вакцинація проти грипу. Отримали щеплення з початку епідсезону 5526 осіб, або 0,4% населення області.

Протягом тижня лише 270 осіб (за попередні тижні вакцинувалось до 600) отримали щеплення. Більшість вакцин закуплені за власні кошти, з груп ризику найбільше щеплень проводиться медичним працівникам (майже половина всіх імунізованих).
Лише поодинокі щеплення проведені у Оржицькому, Новосанжарському, Решетилівському, Шишацькому районах.

Система Orphus