Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура змусила забудовника сплатити кошти пайової участі до бюджету села Чорноглазівка

Прокуратура встановила, що у 2014 році дочірнє підприємство підприємства з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу побудувало елеватор на території села Чорноглазівка Полтавського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Однак, в порушення вимог ст. 40 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, із заявою щодо укладення договору про пайову участь до органу місцевого самоврядування забудовник не звернувся та проігнорував відповідні звернення Чорноглазівської сільської ради з пропозиціями укласти правочин та сплатити відповідні кошти.

Через невиконання визначеного законом зобов’язання до місцевого бюджету не надійшли кошти пайової участі на загальну суму понад 66 тисяч гривень.

“З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з вимогою визнати укладеним між сільською радою та забудовником договір про пайову участь у розвитку інфраструктури села Чорноглазівка та сплатити грошові кошти на пайову участь у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури села на загальну суму понад 66 тисяч гривень. Позовні вимоги прокуратури судом задоволено у повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus