Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає стягнути з недобросовісного забудовника понад 2,5 млн грн

Прокуратура з’ясувала, що Заводська міська рада Лохвицького району надала приватному акціонерному товариству дозвіл на будівництво зернового елеватора на 600 тисяч тонн у Заводському. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Відповідно до укладених рішень товариство зобов’язано укласти угоду з міською радою пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Забудовник, отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, уклав угоду про участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури вказаного Заводського. Однак, в порушення вимог Закону України “Про містобудівну діяльність” та вимог укладеної угоди коштів до бюджету не перерахував.

При цьому, боржник не реагував на численні звернення міської ради щодо перерахування коштів. У свою чергу міська рада з 2013 року не вживала належних заходів щодо стягнення заборгованості в судовому порядку, які повинні були піти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Заводського.

“Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з вимогою стягнути з забудовника у примусовому порядку коштів пайової участі у розмірі понад 2,5 млн грн до місцевого бюджету Заводської міської ради, Лохвицького району”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus