Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура домоглася звільнення громадянина, якого незаконно посадили за ґрати

Прокуратура встановила, що оперуповноважений відділу виконання покарань Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області для виконання вироку Автозаводського районного суду Кременчука, який засудив громадянина до 4 років 3 місяців позбавлення волі, затримав останнього та помістив його до ізолятора тимчасового тримання. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

При цьому правоохоронець не пересвідчився у наявності підстав для обмеження свободи вищевказаного громадянина та не перевірив факт набрання судовим рішенням законної сили та передчасно посадив людину за ґрати.

Таким чином, зазначеного громадянина, всупереч вимогам чинного законодавства та Конституції України, незаконно позбавили волі. Того ж дня, за втручання прокуратури чоловіка звільнено з-під варти.

“На усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяють, прокуратурою області внесено вказівку начальнику ГУ НП в Полтавській області. Крім цього, за вказаним фактом прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) та за ч. 1 ст. 371 (завідомо незаконне тримання під вартою) КК України”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus