Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Прес-конференція “Захист прав людини у системі безоплатної правової допомоги”

11 грудня об 11.00 в ОКІА «Новини Полтавщини» (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 517) відбудеться прес-конференція на тему «Захист прав людини у системі безоплатної правової допомоги». Захід відбудеться у межах Всеукраїнського тижня права, за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Прес-конференція має на меті поінформувати, як діяти у разі порушення своїх законних прав та інтересів, як громадяни можуть захистити свої права, звернувшись до фахівців системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які співпрацюють із системою.

Під час заходу клієнти, які зверталися за безоплатною правовою допомогою, розкажуть свої життєві історії, як вони змогли скористатися своїм конституційним правом на безоплатну правничу правову допомогу, реалізувати та захистити свої права. Клієнти поінформують, як вони змогли захиститися від домашнього насильства та відстояти своє законне право на пенсію як державного службовця.

Фахівці системи безоплатної правової допомоги та адвокати прокоментують алгоритм дій щодо захисту своїх прав, розкажуть про найбільш актуальні питання, з якими звертаються громадяни, поінформують про приклади успішного захисту прав клієнтів у кримінальному, адміністративному та цивільному процесі. Представникам ЗМІ розкажуть, як завдяки професійним діям адвокатів громадяни отримали виправдальні вироки.

Система Orphus