Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представили нового директора юридичного інституту Полтави

Студенти навчального закладу познайомилися з новим керівником Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександром Лемешком.

Як розповіли у навчальному закладі, представленні були присутні також ректоро Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій та проректор з наукової роботи Анатолій Гетьман.

“Наші шановні гості вітали нового директора та студентів, подарувавши чудові подарунки. Рада студентського самоврядування Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудруго мала честь оголосити щиру подяку Тацію Василю Яковичу та Гетьману Анатолію Павловичу за неоціненний вклад у розвиток Полтавського юридичного інституту, студентського самоврядування, неймовірну життєву енергію та бажання творити”, – йдеться у повідомленні.

Лемешко Олександр Миколайович – кандидат юридичних наук, доцент, член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація кримінального права», практикуючий адвокат у сфері застосування кримінального законодавства. На кафедрі кримінального та адміністративного права і процесу забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: «Кримінальне право», «Відповідальність за правопорушення у сферах медичної і фармацевтичної діяльності», «Загальні засади кваліфікації злочинів». Додатково одержав освіту психолога.

У 2001 р. захистив дисертацію «Кримінально-правова оцінка потурання вчиненню злочину» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Опублікував більше 75 наукових робіт, серед яких найвагомішими є: «Кримінально-правова оцінка потурання вчиненню злочину» (2003 р.), «Кримінально-правова оцінка легалізації наркодоходів» (2004 р.), «Корупція, відповідальність, компроміс: адміністративні та кримінально-правові аспекти» (співавтор, 2010 р.), «Теоретичні основи забезпечення якості кримінального законодавства та правозастосовчої діяльності у сфері боротьби зі злочинністю в Україні» (співавтор, 2011 р.). Приймав участь у розробці ряду законопроектів, підготовці науково – практичних коментарів Кримінального кодексу України.

поширити новину: