Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Послуга MobileID доступна в Україні», – Олег Тимченко

Набув чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», що дає можливість запровадити в Україні сучасні електронні методи ідентифікації особи, серед яких MobileID.  Дія цього закону забезпечить українців сучасними інструментами електронної комерції та комунікації з партнерами і державою.

Завдяки нормам закону збільшено кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому. Крім того, забезпечено конфіденційність та повний захист персональних даних, а електронна ідентифікація українських користувачів визнаватиметься в усьому світі. Доступними для українських громадян та бізнесу стануть публічні послуги на території всього Європейського союзу. Фактично це імплементація України в електронний цифровий простір ЄС.

Одним з ключових сервісів, який базуватиметься на новому законодавстві, стане послуга MobileID. Даний метод ідентифікації набагато надійніший за звичні для нас логін та пароль, його буде майже неможливо підробити чи викрасти злочинцям.

Для того, щоб скористатися послугою MobileID, треба звернутися до вашого мобільного оператора та оформити за допомогою паспорта й ідентифікаційного коду SIM-карту нового покоління. На неї буде записаний індивідуальний цифровий підпис.

Нова технологія захищає дані за допомогою найсучасніших криптографічних алгоритмів, є доступною на всіх типах мобільних пристроїв, де встановлені операційні системи Android, iOS, Symbian тощо. Окрім цього, SIM-картки дають змогу працювати з декількома кваліфікованими сертифікатами одночасно, що зручно для громадян, які можуть виступати одночасно і фізичними, і юридичними особами.

Міністерство юстиції провело повну підготовку підзаконних нормативних актів, які дають можливість ефективно запроваджувати норми закону з перших днів.

Начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко

Система Orphus