Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

«Полтавський вісник» масштабним концертом відсвяткував 116-річчя (ФОТО)

Ввечері 4 грудня у Полтавському облмуздрамтеатрі імені М.В.Гоголя відбулось кількагодинне дійство – пісенний фестиваль «Мелодії життя», який організувала редакція газети «Полтавський вісник» на честь 116-річчя видання.

Відзначати річницю у такому форматі для газетярів вже стало традицією, адже День газети святкують 8-й рік, а пісенний фестиваль влаштовують четвертий рік поспіль.

«Переконані, що слово має силу, а слово, яке покладене на музику, здатне творити дива. Кожен рік ближче до грудня відзначаємо річницю свого часопису. Особливістю фестивалю є те, що співатимуть не лише на сцені, а й всі в залі. Це велика розкіш – спілкування журналіста зі своїм читачем віч-на-віч. У нас це є», – розповідає головний редактор газети Лариса Семеняга.

Нині газета знаходиться у процесі роздержавлення. Тому редакція сподівається у такий непростий час читачів не стане менше, а навпаки.

«Ми зараз знаходимось у стадії роздержавлення, це період перетворень. Ми йдемо на свої «вільні хліба». Поки що нічого не змінилось. Для цього треба вміти працювати. А наші журналісти це роблять добре. Колектив гарний, професійний. Зрозуміло, що ми працюватимемо до тих пір, поки нас передплачуватимуть читачі. Тому сподіваємось, що в цей період читачі нас не залишать, а можливо ще й добавляться», – говорить Лариса Семеняга.

Як запевняють організатори, головною умовою фестивалю є спів учасників під живу музику і виконувати це потрібно настільки захооплюче, щоб співав увесь зал. Виступали перед глядачами давно сформовані 5 команд: журналістів і учасників міжнародного фестивалю «Галушка», гурти «28 таурі – фіолетова плейона», «Коза-Дереза», молодіжний колектив – студенти різних вузів та колектив Ротарі Клубу.

 

Система Orphus