Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська студія дитячого телебачення “Разом” відзначає майже чвертьстолітній ювілей

23 роки дитяча відзначає дитяча телевізійна стідія “Разом”. Мешканці області пам’ятають програми невгамовної команди під керівництвом заслуженого журналіста України Наталії Святцевої, що виходили в ефір на ОДТРК “Лтава”.

Після реформування обласного телебачення у філію Суспільного, коли юні телевізійники залишилися без приміщення та апаратури, студію взяла під опіку Полтавська єпархія УПЦ Київського патріархату. Студійці мають приміщення по вул. Спаській,10, у Ветеранському центрі, співпрацюють з ГО “Команда небайдужих”. Зараз це перша в Україні християнська дитяча молодіжна студія телебачення Полтавської єпархії Української православної помісної церкви. 

“23 роки. Чого тільки ми не пережили за цей час. Студія існує. В ній дійсно безкоштовно навчаються телевізійній справі діти. Вона дійсно є унікальною великою родиною, в якій вчаться дивитися на світ очима Бога ))) 23 роки тому ми навіть не знали, що наш день народження співпадає з Різдвом” – написала у Facebook Наталія Святцева.

Попри негоду, студійці відзначили майже ювілей у дружньому колі. Розповідали про студію, грали в “Таємного друга”, отримували подарунки і смакували оригінальним тортом.

Система Orphus